DownWind

1_UKR

 

Vera&Oleg1

На зв'язку команда Rewind і ми запускаємо нашу нову колекцію, присвячену швидкій трансформації під потреби власника. Ідея колекції - завжди бути актуальною, поза модними тенденціями. Сьогодні ми презентуємо нову модель трансформер з парашуту  - куртку плащ – Downwind, яка як попутний вітер завжди влучна і доречна.

UKR

gif4

Downwind вдало ховається у сумочці-кишені. Коли треба, закриває від пронизливого вітру не тільки спину, а й коліна. Може перетворитися на куртку і невеличкий шопер, в який можна скласти випадкові покупки, чи просто звільнити руки і кишені від речей.

gif5

 

 

6_1

gif7

Представляємо вам нашу інноваційну куртку-плащ-трансформер, виготовлену з перероблених парашутів. Ми розробили її для людей, які надають перевагу екологічності, функціональності та стилю.

Ми прагнули створити ідеального компаньона, який легко адаптується під потреби власника і слугує його безпеці і комфорту. 

 gof8

Здатність трансформуватися в сумку-шопер, згортатися у чохол. Світло відбивні смуги стануть на бік безпеки вночі, захищаючи своїх власників- активних мешканців міст, еко свідомих туристів та шукачів пригод.

gif8

Провідною ідеєю проекту залишається екологічність. Ми віримо, що мода має бути свідомою, стійкою та екологічною. Ми можемо зменшувати свій вплив на зовнішнє середовище, використовуючи матеріали повторно.

gif9

Накладання викрійки куртки на конструкцію парашуту створює на кожній куртці унікальний малюнок. Двох однакових просто не існує.

 

11_1

 

 12


Від куртки до плаща

Головною ідеєю при розробці продукту стала миттєва трансформація плаща в куртку і шопер, або сумочки в куртку. В залежності від погоди ви можете носити куртку або загортатися в плащ. Подол куртки легко  трансформується за допомогою кнопочок у сумку, або може бути згорнутий в сумочку на спині.

 

13

 

Компактне транспортування

Коли куртка не використовується легко складається в свою сумочку- чохол, що привішується до паска власника або до сумки. У складеному вигляді метафорично нагадує рюкзак з парашутом, як у пілота, готова прийти на допомогу власникові, якщо раптом погода зміниться. На кишені, у яку вона складається є петлі, за які також може бути підвішена будь куди.

 

14


Вбудований шоппер

Плащ може перетворюватись не лише на куртку, але й на додатковий шоппер для непередбачуваних покупок.

 

15

Світловідбивні смуги

Для вашої особистої безпеки у темну пору доби, куртка оздоблена світловідбивними елементами.

16

 

Кишенька та кріплення для повсякденних дрібниць

Коли власник вдягнений у куртку, кишенька-чохол порожня і може використовуватися для ваших дрібниць закриваючись на блискавку. Також ззовні на ній є дві пластикові петлі, на які можна привісити блейзер, ліхтарик тощо.

 

17

 

Кишеня з історією

На лівому рукаві куртки є впізнавана кишеня-органайзер, як у перших курток розроблених для пілотів. Історично це була кишенька для цигарок, яка з часом стала сервісною для олівців, ключів і інших дрібничок.

 

18_2

 

19

 

20_uk

21

22_UKR

23

24

24_ukr

 25_ukr

26

 

 27_1


28

Куртка-плащ буде представлена також у блек едішн версії. Має виразний графічний дизайн, прокреслений світловідбивними стрічками. Виповнена із 100% переробленої тканини

29

 

30_1

НАГРУДНІ ШЕВРОНИ
31

НАРУКАВНІ ШЕВРОНИ

 32

  • Шеврон "Парашут" - посвідчує матеріал- парашутну тканину, з якої відшито куртки.
  • Шеврон "Upcycling" - показує стежку нашого натхнення - давати речам друге життя, проявляючи вихідний матеріал.
  • Шеврон "Peace" - знак миру, впізнаваний будь де.

41_1

42

razm_ukr

 

44_UK

Ми познайомилися під час морської подорожі, одразу зав'язалася міцна дружба. А далі, пройшовши шкіперську школу, ви вже не просто друзі в морі, ви зустрічаєтесь і спілкуєтесь, шукаєте ще більше спільних і цікавих тем для їх подальшого розвитку. 

45

Логотип бренду Rewind вийшов природнім – ідея підхопилася та зажила з нами на одній хвилі, поєднавши всі наші відчуття. 

Захоплюємось апсайлінгом - можливістю переосмислити речі, які віджили своє перше життя, і можуть отримати друге, абсолютно унікальне.

46

Спочатку ця ідея жила для вітрил - справжніх, міцних, відданих і найнадійніших друзів моряка у морі. На превеликий жаль, вони мають свій час існування і ми хотіли продовжити їх вік у повсякденних предметах.

47

Опрацьовуємо тему парашута - елементу стихії повітря. Повністю синтетична річ, тканина дає опір повітрю, міцна та не гниє, ми просто змінюємо функцію, залишаючи малюнок строп для впізнаваності вихідного парашуту С-4У.