Бренд REwind

Бренд одягу REwind

 

Ідея бренду - мода стійка до пригод

REwind — український бренд одягу для шукачів пригод: з вітром у серці і морем у думках. Ми беремо старі вітрила, робимо аплікації і отримуємо унікальні та стильні предмети одягу: поло, куртки, штани, рукавиці та рюкзаки.

У нашій колекції представлені різні лінійки, включаючи стійку уніформу для моряків та повсякденний одяг, натхненний морським стилем життя.

 

Екіпірування розроблене згідно з найсуворішими погодними вимогами.

Ми використовуємо відпрацьовані вітрила - додаємо кожній речі пригодницької історії. Оздоблюємо кожну річ талісманом, який буде надавати впевненості у мандрівках, кликати в море під час перебування на суші.

Ми також маємо власну виробничу базу і повний закритий цикл виробництва, що дозволяє контролювати якість продукції на всіх етапах.

Повсякденний одяг комфортний і функціональний, ідеально підходить для щоденного носіння, незалежно від того, йдете ви на яхті чи просто насолоджуєтесь прогулянкою містом.

Ми віримо, що подорожі — це не мета, а спосіб життя. Це може бути екстремальна мандрівка під вітрилами, довгоочікуваний відпочинок з близькими друзями або вихідні з родиною.

Тож, чи то ви мчите по бурхливим морях, чи насолоджуєтесь чудовими краєвидами, чи просто спостерігаєте за народженням нового дня, RЕwind зробить ці моменти неповторними.

 

 

 

Команда

 

Наша команда об’єдналася під час морської подорожі, яхтинг захопив і став не просто дозвіллям, відпочинком чи спортом, а морським способом життя, що пристрасно поглинув нас. Море загартувало і сплавило в потужну спільноту шкіперів, які керуючись власним досвідом хочуть змінити підхід до створення одягу.

 

 

 

Мета

Образ життя «людей вітру» - витончений стиль, який відрізняє яхтсменів у морі і при зустрічах в марінах. Хочемо дати змогу всім бажаючим відчути світ технологічного дизайну у всіх аспектах, в одязі, обладнанні і особливо в яхтах.

Моряки живуть інтуїцією і почуттями, справжні кладязі прикмет, які розуміють механізми зміни вітру, відчувають підказки хвиль і завжди впізнають одне одного по знакам, якими відзначене їх вбрання.

Ми хочемо розкрити секрети морського стилю життя зацікавленим. Ділимось власним досвідом у двох лінійках одягу сповнених знаками – естетично-практичну Casual і технологічно-емоційну Outfit, що доповнюють одна одну, заряджають силою стихій, жагою подорожей, затягують у світ яхтингу назавжди.

 

Casual — відчуття стилю життя

Колекція Сasual дає можливість людям, що не мали змоги долучитися до морських подорожей відчути себе, навіть на березі, приналежними до спільноти яхтсменів, поринути у вир пригод з допомогою образів створених одягом, надихнутися морським стилем життя. Речі тримають тонкий баланс між почуттями: екстремальним, витонченим, сексуальним і одночасно комфортним. Елементи спорядження використовуються в кежуал лінійці, як декоративні, привносять силу професійного одягу, відображену в формах і матеріалах. Колекція підходить для сезонів літо, осінь, весна. Одяг зручний, як для морських подорожей так і повсякденного життя: куртка, вітрівка, сорочка, поло, панама, шляпа, брюки, шорти, рукавиці, взуття, годинник, окуляри, рюкзаки, шеврони.

 

 

 

Колекція Outfit – технології для втілення дизайн ідей

Випробувавши одяг різних брендів, ми зрозуміли, чого не вистачає саме нам у високотехнічних костюмах. Розкрили емоційний напрямок, та підкреслили, що наш одяг першочергово для подорожей під вітрилами.

Досвід, здобутий нами у морі знайшов свій відбиток у дизайні моделей та функціональності деталей, які утворюють цілісний ансамбль вбрання моряка. Ми зібрали всі ключові компоненти, з яких складається спортивний костюм для екстремальної подорожі, дослідили продукцію провідних компаній і пригадали всі ситуації та емоції, отримані у морських подорожах.

Сплавили все це з емоційним дизайном і cтворили капсульну колекцію Outfit, яка складається з речей з високими експлуатаційними характеристиками, формує костюм, в якому можна рухатися бурхливим морем. Це куртка, комбінезон, легка куртка (літо), шорти, шапка-шолом.

Обидві колекції доповнюються апсайкл аксесуарами – сумками з використаних вітрил.

 

 

Upcycling – говоримо мовою вітрил

Перетворили відпрацьовані вітрила на талісман. Аплікації лунають головним об’єднуючим елементом всіх речей бренду REwind. Стають знаками колекції, морською ідентичністю та нагадують власнику своїм шарудінням, як тріпотять справжні вітрила на вітру в морі. Дають змогу поглянути під іншим кутом на утилітарність відживших повне морське життя вітрил.

 

"Колдунчики" – злиття з вітром

"Колдунчик" - помічник у налаштуванні вітрил. Простий, але незамінний інструмент, важлива віха для кожного моряка. Колдунчик отримує роль головного елементу брендування REwind. Силіконова стрічка бірюзово-блакитного кольору моря, закріплена в нашивку коло, яка легко вловлює напрям вітру. Речі стають сценою для грайливої аеродинамічної вистави. Власник може відчути себе справжнім стакселем –вітрилом, яке першим зустрічає вітер.

 

 

Функціональна мода – ставимо на якість, довгий строк служби речей

Уніформа моряка отримує статус самовираження, залишаючи безпеку, зручність та вільні рухи на провідних позиціях. Окрему увагу приділяємо високим експлуатаційним характеристикам універсального одягу для перебування у морі, горах, активного відпочинку.

 

Важливою складовою процесу створення колекції Outfit була безперервна взаємодія архітектора-дизайнера-шкіпера з командою технологів, конструкторів-дизайнерів спортивного одягу.

Омріяна нами естетика інтегрувалася у комфортні та функціональні речі і перетворила їх у дизайнерські. Фокусуємось на ергономічному та анатомічному крої, сучасних матеріалах - водонепроникних, дихаючих, терморегулюючих тканинах, всіх способах технологічної збірки речей, функціональності екіпірування.

Для нас справжнє життя - в морі, натхненне енергією вітру, а життя на суші сповнене приготуванням до наступної подорожі.