Умови повернення

Повернення та обміни

Повернення та обмін товару можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів".
Зворотна доставка товару проводиться за рахунок покупця.

Щоб повернути гроші за товар, покупець відправляє лист на адресу return@rewind.com.ua, в якому він в будь-якій формі вказує причину повернення товару і прохання про повернення грошей. Після отримання листа про повернення продавець здійснює повернення коштів покупцеві на карту, з якої була проведена оплата товару, але тільки після отримання товару і перевірки його комплектності та цілісності. Термін повернення коштів не може перевищувати 30 календарних днів.

Умови повернення товару належної якості

Перевірте вміст упаковки і зовнішній вигляд при отриманні! Покупець несе повну відповідальність за зовнішній вигляд і комплектність товару при отриманні від продавця. Відповідно до "Закону Про захист прав споживачів", покупець має право обміняти або повернути товар належної якості протягом чотирнадцяти днів (14), не рахуючи дня покупки. Звертаємо Вашу увагу, що обміну або поверненню підлягають тільки нові товари, які не були у вжитку і не мають слідів використання, а саме пошкоджень будь-якого характеру, зберегли свій товарний вигляд, споживчі властивості. Покупець несе повну відповідальність за збереження виданого йому товару.