Філософія

Ми створюємо різні речі - як нові, так і захоплюємося upcycling - можливістю переосмислити речі, які можуть отримати друге, абсолютно унікальне життя.

Спочатку ця ідея жила для вітрил - справжніх, сильних, вірних і найнадійніших друзів моряка в морі.. Але, на жаль, у них є свій термін існування, і ми хотіли продовжити їх вік в предметах повсякденного вжитку, щоб не розлучатися з ними.

 

 

Ми об'єдналися з компаніями, що виробляють різне обладнання (човни, спортивний одяг), щоб створювати унікальні вироби з оригінальним дизайном і відображенням креативності в морській тематиці. Це дозволяє виготовляти речі для повсякденного використання. Але в той же час спортивний і професійний, щоб кожен день відчувати себе як на палубі яхти.

 

 

Ми рухаємося в наступних напрямках - мода, повсякденний стиль, обладнання, меблі, аксесуари та Ювелірні вироби. Щоб доповнити повсякденний одяг знаками спільноти, ми розробили нашивки і шеврони, а для найвідданіших братів створили серію татуювань з чисто морською історією.

Ми хочемо знайти якомога більше застосувань частинам від яхт або великих катерів за допомогою апсайклінгу.

 

 

REwind - це інноваційна концепція, яка наповнює "стомлені" вітрила новою енергією і дає їм другий шанс прожити нове життя, естетично і функціонально служачи професіоналам, бродягам і мрійникам!

RE - це не тільки символ "перемотування назад", повернення до початку, але і повторна інновація, повторна інтеграція стародавнього символу мрії в продукцію найвищої якості з новою метою.

Апсайклінг парусів - цикл нової трансформації служіння людині, що прагне і мріє! Свіжий вітер для плавання!