Команда

Наша команда об'єдналася під час морської подорожі. Яхтинг перестав бути просто спортом або дозвіллям, він перетворився в морський спосіб життя, який повністю підкорив нас. Море загартувало і сплавило нас в потужне співтовариство шкіперів, які, керуючись власним досвідом, хочуть змінити підхід до створення одягу.

Ми, засновники REwind, Олег Волосовський і Андрій ШПЕТНИЙ, познайомився під час плавання. У нас миттєво зав'язалася міцна дружба, тому що море є потужним каталізатором - спільні емоції, взаємодопомога, взаєморозуміння і існування в єдиній команді - це робить вас друзями на все життя або раптово чужими назавжди.


Далі, пройшовши школу шкіперів, морське захоплення стало невід'ємною частиною безперервного життя в морському співтоваристві. Ви більше не просто друзі на морі. Ви зустрічаєтеся, спілкуєтеся і шукаєте ще більше спільних і цікавих тим для їх подальшого розвитку. Любов до пригод, сила вітру, хвиль і Синява моря об'єднали їх в унікальне морське співтовариство.


Дух морського братства неможливо зрозуміти з книг. Це можна пережити тільки в компанії однодумців, побачивши світ, відчувши силу морської хвилі і подолавши всі випробування моря.

Основними силами в морі є вода, вітер і вітрила. Їх потрібно розуміти, відчувати, любити і поважати. Вони просякнуті духом морського братства, коли люди з різних країн, незважаючи на своє звання і вік, допомагають один одному, працюють в команді і завжди приходять на допомогу.